Garling collection - paper

  GARLING COLLECTION - PAPER

  MOLDOVA – veinide sünnimaa. Riik, mille piirjooned meenutavad viinamarjakobarat. Moldovas on kokku 112 000 hektarit viinamarjaistandusi. Moldova veinidel on äratuntav kerge, peen ja omapärane iseloom. Tihtipeale ei jää nad kvaliteedilt alla ka tuntud veinimaades valmistatud jookidele, ent on saadaval vägagi mõõduga hinnaga. Viinamarjaveinid on viinamarjamahla kääritamisel saadud toode kangusega 9-20°.

  Neis sisalduvad väärtuslikud toitaineid – orgaanilised happed, vitamiinid, mineraalsoolad, fosfor, pektiin ja muud tervisele soodsat mõju avaldavad ained. GARLING COLLECTION“ veinid, mida pakub Balti riikide turul „Ungheni Vin“ SA & „Wine International Project“ - üks Moldova juhtivaid ja suuremaid alkohoolsete jookide tootjaid, on erakordselt kõrge kvaliteediga.


  CABERNET

  11% vol; 75 cl

  Naturaalne punane kuiv viinamarja vein. Toodetud traitsioonilise tehnoloogia järgi viinamarjasordist Cabernet-Sauvignon. Veinitootmise klassikaline skeem lisab sellele veinile ergsa, elava punase värvuse ja mõnusa tasakaaluka maitse kuivatatud ploomi toonidega ja kreekapähkli järelmaitsega.


  MERLOT

  11% vol; 75 cl

  Naturaalne punane poolkuiv vein on toodetud traditsioonilise tehnoloogia järgi viinamarjasordist Merlot, mida kasvatatakse Lõuna – Moldovas. Veinile on omane ergas tumepunane rubiini värv vaarika nootidega. Tasakaalukas maitse kergelt magusa järelmaitsega.


  RIESLING

  11% vol; 75 cl

  Naturaalne valge kuiv vein, mis on valmistatud Lõuna – Moldovas kasvatatud viinamarjasordist Riesling. Seda veini alati tunneb ära tugeva aroomi järgi, millele on omane värske heina aroom, mida iseloomustavad lillelised mee ja mineraalsed noodid. Rieslingule on omane pikk järelmaitse, mis eriastabki teda teistest valgetest veinidest.


  SAUVIGNON

  10,5% vol; 75 cl

  Lõuna – Moldovas kasvavat est Sauvignon viinamarjadest valmistatud poolmagus valge vein. Korjatakse Sauvignon viinamarju alles siis, kui mari on täiesti küpsenud. Veinile on omane õlgkollane värv ja peen mustsõstra maitse.


  ISABELLA

  10% vol; 75 cl

  Punane poolmagus Isabella viinamarjadest valmistatud vein, millele on omane kerge, tasakaalukas maitse ja metsmaasika toonid meeldiva marjase aroomiga.

  TRAMINER

  13% vol;  75cl

   

  MUSCAT

  12% vol; 75cl

   

       
         
       
         
         
   
   
         
         
  Respomar © 2019 All Rights Reserved